Ana Sayfa / Hizmetlerimiz

Fabrika Bakımları

Fabrika Bakımları

Fabrika Kurulum - Bakım ve Onarım Hizmetleri

Enerji Plus, fabrika mekanik ekipmanlarının Kurulum, Bakım, Rehabilitasyon, İyileştirme sorunlarına uzun süreli tecrübe ve bilgi birikiminden yararlanarak müdahale eden ve çözüm sağlayan mühendis ve eğitimli insan kaynağına sahiptir.

Ağır sanayi üretimi alanlarındaki büyük tecrübemizin dinamikleri ile metal, endüstriyel, mekanik tesisler ve ekipmanların etüt, tasarım, inşaat, montaj ve bakımı ve devreye alma ile ilgili zorlu projeleri hayata geçirdik.

Bu kapsamda, endüstriyel projelerin ve mekanik ekipmanların kontrolü, işletimi ve bakımı için mümkün olan en iyi ve verimli çalışmayı hedefleyen sözleşmeler yapıyoruz.

İlgili teknik gereksinimlere ve ihtiyaçlara uyarlanmış bir program aracılığıyla şunları sağlıyoruz: 

  • Arıza giderme / Onarım ve yükseltme sistemleri. 
  • Tesislerin ve sistemlerin doğru çalışması. 
  • Geliştirilmiş performans ölçümleri.

Kontrol ve Değerlendirme 

Her bir kurulumun ve ilgili elektromekanik ekipmanın durumunun değerlendirmesini üstleniyoruz.

Durum değerlendiricileri olarak, genel projeyi değerlendirirken tutarlı endüstri standartlarını (ISO sertifikaları) adım adım takip ediyoruz.

Nihai resmi dokümantasyon, yetkili değerlendiricimiz tarafından yazılı olarak hazırlanır ve her bir kontrol unsurunun yanı sıra kısa vadeli veya uzun vadeli bakım ve onarımları hedefleyen olası eksiklikler için bir tavsiye listesi içerir.

Şirketimizin amacı, ortaklarımıza endüstriyel tesislerinin yönetimi, bakımı ve iyi çalışması için sadece bugün değil yarın için de en verimli stratejiyi sunmaktır.

Endüstrilerin proses kapasitesini kabul ederek tüm acil durumları anında karşılamayı başardık. Acil onarımın her aşamasında hemen hazırız. Ekipmanın kaldırılması, onarılması ve yeniden takılması veya yenisinin takılması.

Çok çeşitli endüstrilerin bakımında uzun yıllara dayanan katılımımızın ardından ekipman montajı alanı, bizi elektromekanik ekipman kurulumları veya sökmeleri, yeni metal binaların kurulumu alanında en hızlı ve aynı zamanda deneyimli ortaklardan biri haline getiriyor. Mühendislerimiz ve teknisyenlerimiz, her türlü kurulum ve çalıştırma testini etkin bir şekilde gerçekleştirme becerisine ve bilgi birikimine sahiptir.

Enerji Plus ekipmanlarının genel merkezinin transferinde, süreçlerin karmaşıklığından sorumlu olanları ortadan kaldırarak ortaklarımıza yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz.

Elektrik Tesisatları Ve Otomasyon

Küçük münferit makinelerden endüstriyel makinelerin büyük montajlarına kadar, şirketimiz her zaman uygulama süreleri, kalite ve güvenilirlikle yönlendirilen her türlü uygulamanın uygulanmasını üstlenir. 

Bugün Enerji Plus, uzman personelden oluşan, özel ve karmaşık elektrik projelerinin yürütülmesini üstlenen, müşterilerine eksiksiz çözümler, değer mühendisliği ve altyapılarının katma değerini sunan eksiksiz ve iyi organize edilmiş bir teknik departmana sahiptir. Şirket, yüksek kalite ve güvenliğe sahip eksiksiz çözümler sunar. Olanaklar:

  • Bina projelerinin elektrik tesisatı 
  • Elektrik panoları. 
  • Endüstriyel elektrik tesisatları.
     

İnşaat Teknikleri

Enerji Plus, her projenin ihtiyaçlarına bağlı olarak, oldukça özel teknikler kullanan ve güçlü mühendislik, kalite kontrol, güvence ve maliyet yönetimi gerektiren yenilikçi çözümler sunabilmektedir.

Bu alanda müşterilerimize en iyi güvenceyi sunmak için yeni teknolojiler geliştirmeye devam ediyoruz.

İşin idaresi ve koordinasyonu alanında alt yüklenici yapılarının yönetimi, her projenin verimli ve hızlı bir şekilde tamamlanması için kilit bir unsurdur. Uygulama boyunca sorunsuz bir gelişim sağlamak için her projenin tasarımı ve hazırlığı sırasında belirli bir alt yüklenici stratejisi ile ortaklaşa güç birliği gerçekleştiririz.

Çalışma Ve Tasarım

Bir Projenin tasarımından tamamlanmasına kadar, Enerji Plus deneyimi, her tür inşaat için gerekli olan mühendislik, mühendislik ve elektrik mühendisliği bilgilerini birleştirir. 

Çeşitli teknik uzmanlıklardan oluşan entegre Profesyonel Mühendisler ekibi, ister mevcut Tesislerin restorasyonu ve iyileştirilmesi, ister yeni yapılar olsun, pratik, ekonomik olarak avantajlı ve sürdürülebilir çözümler tasarlar. İlk fikirden inşaat, kurulum, devreye alma ve bakıma kadar her projeyi başarıyla tamamlıyoruz. 

İlgili tüm uzmanlık alanlarından (Makine Mühendisleri, İnşaat Mühendisleri, Teknoloji Uzmanları, Tasarımcılar) eğitimli ve deneyimli mühendislerden oluşan Enerji Plus tasarım ekibi, İnşaatlarının en geniş alanındaki tasarım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.